Menu
Menu
Menu

Ursa Trail 40km

Αποτελέσματα Ursa Trail 40km 2019

Γεν. Κατάταξη Κατηγορία Φύλο BIB Ονοματεπώνυμο Ομάδα/Σύλλογος CP 24KM CP 33.5KM FINISH 41KM
1 MEN18-49 Male 328 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΛΕΤΗΣ KASIMIS TRAINING 02:21:25 03:14:24 03:50:54
2 MEN18-49 Male 127 ΦΩΤΙΟΣ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ KASIMIS TRAINING 02:22:55 03:19:38 03:59:04
3 MEN18-49 Male 273 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟΥΛΑΣ KASIMIS TRAINING 02:28:43 03:23:13 04:02:35
4 MEN18-49 Male 8 JESSED HERNANDEZ GISPERT INVERSE TRAIL 02:34:35 03:35:24 04:21:14
5 MEN18-49 Male 107 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ. ΓΟΥΒΑΪΛΗΣ URSA TEAM 02:43:51 03:42:39 04:22:59
6 MEN18-49 Male 5 JOAQUIN DURAN PRADAS INVERSE TRAIL 02:39:49 03:42:31 04:24:09
7 MEN18-49 Male 407 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ TECNICA/Σ.Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 02:43:25 03:44:38 04:27:22
8 MEN18-49 Male 54 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΑΡΩΝΗΣ DYNAFIT / KASIMIS TRAINING 02:42:31 03:44:36 04:27:22
9 MEN18-49 Male 187 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ SALOMON HELLAS 02:45:45 03:45:52 04:28:44
10 MEN18-49 Male 387 ΜΩΥΣΗΣ ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ 02:39:49 03:44:26 04:30:18
11 MEN18-49 Male 360 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM 02:45:36 03:47:11 04:33:15
12 MEN18-49 Male 126 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΗΣΗΣ URSA TEAM 02:45:48 03:50:51 04:34:46
13 MEN18-49 Male 413 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ TECNICA HELLAS 02:39:48 03:48:08 04:35:16
14 MEN18-49 Male 52 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ TECNICA 02:46:18 03:52:02 04:38:34
15 MEN18-49 Male 121 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ DYNAFIT 02:48:44 03:53:26 04:38:50
16 MEN18-49 Male 10 ALEKSANDAR KIRKOVSKI SKYRUNNING MK 02:47:32 03:52:46 04:41:26
17 MEN18-49 Male 15 DEJAN TODEVSKI PK MAKEDON 02:47:58 03:56:59 04:45:20
18 MEN18-49 Male 130 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΙΑΜΠΙΡΗΣ TECNICA 02:48:05 03:58:18 04:45:20
19 MEN18-49 Male 22 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΖΕΛΗΣ URSA TEAM 02:50:59 03:59:53 04:46:20
20 MEN50+ Male 184 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ONE STEP BEYOND 03:02:41 04:04:44 04:48:49
21 MEN18-49 Male 300 ΘΩΜΑΣ ΠΑΡΤΣΑΝΗΣ KASIMIS TRAINING 02:46:51 03:59:32 04:50:00
22 MEN18-49 Male 240 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ THE RUNNER’S PROJECT 02:57:33 04:07:20 04:52:48
23 MEN18-49 Male 108 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΚΗΣ 02:54:59 04:03:07 04:53:09
24 MEN18-49 Male 258 ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΜΠΟΥΚΗΣ GRE.A.T 02:59:31 04:06:56 04:53:50
25 MEN18-49 Male 159 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 02:53:54 04:06:30 04:54:32
26 MEN18-49 Male 89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΤΣΑΣ SIATISTAMOUNTAINRUNNERS 02:52:34 04:05:55 04:54:42
27 MEN18-49 Male 93 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΚΙΖΛΗΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ/TRG 02:54:31 04:05:22 04:55:22
28 MEN18-49 Male 128 PERE RIBA PORRAS 02:49:06 04:07:04 05:00:41
29 MEN18-49 Male 389 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΟΡΤΗΣ VO2MAX EXERCISE CENTER 02:59:44 04:11:30 05:01:37
30 MEN18-49 Male 372 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΑΡΑΣ BALIOTIS.NATURE TRAIL 03:02:27 04:12:57 05:04:23
31 MEN18-49 Male 37 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ARKALOS 03:02:53 04:14:39 05:04:31
32 MEN18-49 Male 336 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΩΜΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 02:41:50 03:48:35 05:05:12
33 MEN18-49 Male 161 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΛΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑ 02:37:47 03:47:31 05:05:28
34 MEN18-49 Male 282 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΟΣ URSA TEAM 04:18:02 05:07:45
35 MEN18-49 Male 379 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ GTS TEAM 03:05:20 04:18:07 05:07:46
36 WOMEN18-49 Female 365 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 03:05:40 04:16:10 05:07:54
37 WOMEN18-49 Female 63 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ TECNICA 03:06:23 04:19:49 05:11:12
38 MEN18-49 Male 80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΡΟΦΛΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 04:19:54 05:11:17
39 MEN18-49 Male 106 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΑΪΛΗΣ URSA TEAM/CHRONOLOG 03:11:54 04:26:56 05:15:10
40 MEN18-49 Male 403 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ELETHEROULOLI RUNNERS 03:14:33 04:27:00 05:19:03
41 MEN18-49 Male 323 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ DEREKAS ENDURANCE COACHING 03:16:45 04:28:48 05:19:04
42 WOMEN18-49 Female 391 ΕΛΕΝΗ ΧΑΖΗΡΑΚΗ ARKALOS 03:13:31 04:27:37 05:19:18
43 MEN18-49 Male 307 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ KASIMIS TRAINING 03:18:56 04:33:42 05:25:06
44 MEN18-49 Male 146 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΙΚΑΣ CMBM 03:00:48 04:26:51 05:25:19
45 MEN18-49 Male 134 ΧΡΟΝΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ NO RUNNERS 03:15:00 04:33:44 05:27:31
46 MEN18-49 Male 363 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 03:13:32 04:32:10 05:27:38
47 MEN18-49 Male 296 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ 03:20:35 04:37:43 05:28:00
48 WOMEN18-49 Female 215 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΪ LA SPORTIVA TEAM GREECE 03:22:21 04:35:33 05:28:01
49 MEN18-49 Male 259 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΤΑ 5 ΦΦΦΦΦ 03:07:47 04:30:50 05:29:00
50 MEN18-49 Male 348 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 03:21:08 04:37:46 05:30:26
51 MEN18-49 Male 230 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ KROMMIDAS COACHING SERVICES 03:20:28 04:38:17 05:31:26
52 MEN18-49 Male 65 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ KASIMIS TRAINING 03:21:06 04:38:42 05:31:37
53 MEN18-49 Male 380 ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΣΟΝΙΔΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 03:12:59 04:36:14 05:31:49
54 MEN18-49 Male 16 DIMITAR TODOROVSKI PK MAKEDON 03:16:42 04:35:09 05:33:05
55 MEN18-49 Male 98 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ O.S.B.E.T/ XANTHI RUNNERS 03:16:12 04:35:11 05:33:14
56 MEN18-49 Male 416 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛ.ΑΣ. 03:12:35 04:41:49 05:37:35
57 MEN18-49 Male 90 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΤΣΙΟΣ THE NORTH FACE 03:08:53 04:36:02 05:37:51
58 MEN18-49 Male 9 EMILIANO KANO Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ – Κ.Τ.R 03:25:14 04:45:56 05:38:04
59 MEN18-49 Male 140 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 03:15:21 04:38:07 05:38:18
60 MEN18-49 Male 73 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΟΤΣΗΣ 03:30:31 04:46:20 05:38:32
61 WOMEN18-49 Female 392 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΖΑΝΗ 03:30:20 04:46:07 05:38:35
62 MEN18-49 Male 356 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 03:26:40 04:45:52 05:39:59
63 MEN50+ Male 165 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 03:26:32 04:46:53 05:40:37
64 WOMEN18-49 Female 131 ΝΙΚΗ ΖΙΩΓΑ GTS TΕAM 03:30:19 04:47:25 05:40:58
65 MEN18-49 Male 304 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS / ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 03:21:48 04:44:18 05:41:28
66 MEN18-49 Male 396 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ GREAT 03:28:14 04:49:06 05:41:34
67 MEN18-49 Male 239 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 03:26:19 04:48:18 05:42:04
68 MEN18-49 Male 155 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ SNOWLAND-VERIA 03:12:41 04:48:35 05:45:37
69 WOMEN18-49 Female 358 ΧΡΥΣΑ ΤΖΗΜΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 03:36:51 04:54:01 05:45:44
70 MEN18-49 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΕΟΣ ΣΕΡΡΩΝ 03:23:00 04:46:27 05:45:54
71 MEN18-49 Male 214 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ AOS 03:27:08 04:47:06 05:46:16
72 MEN50+ Male 4 ANTONIO DE ARRIBA CEJUDO INVERSE TRAIL 03:23:57 04:47:19 05:46:43
73 MEN18-49 Male 180 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΑΚΑΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 03:26:27 04:47:16 05:47:14
74 MEN18-49 Male 139 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ FLORINA 03:26:10 04:43:24 05:48:00
75 MEN18-49 Male 197 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΛΑΓΟΣ KASIMIS TRAINING/ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ (ΠΒΕ) 03:32:42 04:53:17 05:48:06
76 MEN50+ Male 369 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΕΛΙΟΣ STOIKOS TRAINING TEAM 03:24:14 04:47:35 05:48:25
77 MEN18-49 Male 141 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ KARYA OLYMPOU RUNNING TEAM 03:22:39 05:49:02
78 MEN50+ Male 382 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 03:30:06 04:54:34 05:49:51
79 MEN18-49 Male 237 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 03:29:43 04:53:13 05:50:30
80 MEN18-49 Male 69 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 03:23:20 04:47:10 05:52:27
81 MEN18-49 Male 189 ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 03:18:25 04:46:50 05:52:29
82 MEN18-49 Male 385 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 03:18:22 05:52:29
83 MEN18-49 Male 281 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΑΓΚΑΣ KASIMIS TRAINING 03:29:59 04:51:09 05:53:06
84 MEN18-49 Male 294 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΣΗΣ PG TEAM-GTS 03:31:20 04:55:48 05:54:55
85 MEN18-49 Male 45 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΕΡΓΗΣ APERGHITRAVEL.GR 03:26:26 04:51:05 05:55:10
86 MEN18-49 Male 279 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 03:31:53 04:57:14 05:56:42
87 WOMEN18-49 Female 330 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΗΜΑΝΤΡΑΚΟΥ KOURKOURIKISTRAININGGROUP 03:41:37 05:00:39 05:56:47
88 MEN18-49 Male 12 VIKTOR OLOV LEONIDOU 03:32:18 05:01:11 05:56:57
89 MEN18-49 Male 284 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ MERRELL GREECE 03:07:08 04:46:51 05:57:10
90 MEN50+ Male 102 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 03:34:14 05:03:33 05:58:05
91 MEN18-49 Male 288 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ IOANNINA 03:33:35 05:00:36 05:58:12
92 MEN18-49 Male 94 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΚΑΣ 03:28:16 04:59:47 05:58:27
93 MEN50+ Male 223 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ BE MY HERO! 03:37:54 05:00:21 05:58:31
94 MEN18-49 Male 309 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΑΛΑΣ ΕΟΣ ΛΑΪΣΤΑΣ – PATH TO ULTRA 03:38:13 05:01:23 05:58:35
95 MEN18-49 Male 383 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ OLYMPUS MARATHON RT 03:31:22 05:01:05 06:00:48
96 MEN18-49 Male 295 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ KASIMIS TRAINING 03:34:41 05:04:35 06:01:38
97 MEN50+ Male 341 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 03:32:02 05:00:09 06:02:33
98 MEN18-49 Male 157 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 03:31:46 05:02:46 06:03:11
99 MEN18-49 Male 112 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ XANTHI RUNNERS 03:42:46 05:06:06 06:04:23
100 MEN50+ Male 14 PERE JOAN SERRA FERRER INVERSE TEAM 03:31:29 05:01:47 06:04:23
101 MEN18-49 Male 2 ΣΑΚΗΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ INVERSE TEAM 03:42:28 05:05:44 06:04:23
102 MEN18-49 Male 153 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 03:38:23 05:05:24 06:04:37
103 WOMEN18-49 Female 206 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ URSA TEAM 03:42:23 05:07:54 06:04:45
104 MEN18-49 Male 124 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΖΑΓΚΛΑΣ VO2 MAX EXERCISECENTER 03:29:19 05:04:21 06:04:45
105 MEN18-49 Male 405 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:39:46 05:06:50 06:05:06
106 MEN50+ Male 286 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ FREE RUNNERS 03:43:32 05:07:52 06:05:31
107 MEN18-49 Male 222 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΤΟΣ SPORTSTRAINNING KARAGIANNIS 03:38:31 05:05:33 06:05:40
108 MEN18-49 Male 149 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 03:47:01 05:08:46 06:06:31
109 MEN18-49 Male 233 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΜΗΣ 03:33:07 05:06:15 06:07:19
110 MEN18-49 Male 19 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΓΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 03:32:44 05:06:58 06:07:19
111 MEN50+ Male 205 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 03:40:19 05:07:57 06:07:44
112 MEN50+ Male 242 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΓΚΑΣ 03:41:53 05:08:32 06:07:51
113 MEN18-49 Male 114 ΜΑΡΚΟΣ ΔΕΛΕΦΕΡΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 03:41:20 05:07:20 06:08:11
114 MEN18-49 Male 67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ DREPANOS RUNNING TEAM IGOYMENITSA 03:35:22 05:01:34 06:08:28
115 MEN50+ Male 36 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 03:25:59 05:01:07 06:08:29
116 MEN18-49 Male 337 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΩΧΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 03:26:06 05:01:38 06:08:29
117 MEN18-49 Male 350 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ MATSOUKI RUNNING TEAM 03:38:14 05:06:45 06:09:00
118 MEN18-49 Male 26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ KASIMIS TRAINING 03:43:20 05:12:46 06:09:20
119 MEN18-49 Male 302 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΧΝΕΛΗΣ 03:49:29 05:12:58 06:10:47
120 MEN18-49 Male 221 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΟΣ UTP 03:31:50 05:06:56 06:10:52
121 WOMEN18-49 Female 137 ΑΣΗΜΙΝΑ ΙΓΓΛΕΖΟΥ DYNAFIT 03:50:28 05:13:02 06:12:24
122 MEN18-49 Male 303 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΕΖΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ/ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 03:48:36 05:19:08 06:15:14
123 MEN18-49 Male 207 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΗΣ ZAROS TRAIL RACE 03:49:36 05:16:46 06:15:36
124 MEN18-49 Male 225 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:47:00 05:13:09 06:15:38
125 MEN50+ Male 361 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ FIFTH ELEMENT 03:43:21 05:15:32 06:16:05
126 MEN50+ Male 27 ΑΔΑΜ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 03:48:53 05:14:57 06:16:39
127 MEN50+ Male 359 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΜΑΣ 03:50:26 05:18:16 06:16:53
128 MEN18-49 Male 419 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ 03:52:15 05:16:18 06:17:16
129 MEN50+ Male 291 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΔΙ- DEREKAS ENDURANCE COACHING 03:51:33 05:15:45 06:17:34
130 MEN18-49 Male 42 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 03:42:53 05:15:27 06:17:44
131 MEN18-49 Male 355 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΕΣΚΟΣ MY ATHLETE 04:01:21 05:22:21 06:17:46
132 MEN18-49 Male 21 ΗΛΙΑΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 03:50:10 05:13:36 06:18:46
133 MEN18-49 Male 238 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΣΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 03:49:53 05:18:23 06:18:46
134 MEN18-49 Male 263 ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ 03:50:48 05:19:43 06:19:46
135 MEN50+ Male 43 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ BALIOTIS NATURE TRAIL 03:45:23 05:16:40 06:19:51
136 MEN18-49 Male 400 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ KASIMIS TRAINING 03:48:27 05:18:41 06:20:08
137 MEN18-49 Male 166 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ Σ.Π.ΟΡ.Τ 03:39:56 05:13:04 06:20:53
138 WOMEN18-49 Female 257 ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ KASIMIS TRAINING 04:01:25 05:23:50 06:21:50
139 MEN18-49 Male 270 ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 03:45:21 05:21:53 06:22:55
140 WOMEN18-49 Female 85 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ L-CREW 03:58:25 05:23:24 06:25:10
141 MEN50+ Male 60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΓΙΑΣ ΕΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 03:52:18 05:21:20 06:25:25
142 MEN18-49 Male 13 BOJAN MICKOVSKI ACKO&KALINA 03:45:37 05:22:15 06:26:26
143 MEN18-49 Male 122 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΕΜΠΡΙΚΙΔΗΣ 03:47:36 05:20:57 06:27:06
144 MEN50+ Male 92 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ 03:56:57 05:22:46 06:27:25
145 MEN18-49 Male 170 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 03:50:58 05:25:07 06:27:25
146 MEN18-49 Male 103 ΗΛΙΑΣ ΓΚΡΟΖΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 04:05:54 05:30:46 06:27:34
147 MEN18-49 Male 116 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 03:53:19 05:25:01 06:27:47
148 MEN18-49 Male 378 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΔΟΥΛΟΣ ALTERGYM URSA FUTUTA 03:58:27 05:27:07 06:28:04
149 MEN18-49 Male 394 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΩΡΗΣ KASIMIS TRAINING 04:00:55 05:28:50 06:28:27
150 MEN18-49 Male 231 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 03:50:25 05:22:49 06:28:57
151 MEN18-49 Male 47 ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ DEADLINE RUNNERS 03:52:04 05:24:43 06:28:59
152 MEN50+ Male 255 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΠΟΤΕΛΗΣ GIOSOS APOSTOLIDIS REFUGE 05:21:09 06:29:24
153 MEN18-49 Male 177 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗΣ DEADLINE RUNNERS 03:51:58 05:28:29 06:29:38
154 MEN18-49 Male 17 ΝΑΣΟΣ ΑΒΔΑΡΜΑΝΗΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 03:58:54 05:27:13 06:30:29
155 MEN50+ Male 268 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ SDYK KOZANIS 03:48:10 05:24:35 06:30:37
156 WOMEN18-49 Female 34 ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 3P/SKYWOMEN RUNNING TEAM 04:01:41 05:28:51 06:30:45
157 MEN18-49 Male 86 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 3P 04:01:48 05:29:26 06:30:45
158 MEN18-49 Male 199 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ 03:52:49 05:26:43 06:31:41
159 MEN18-49 Male 414 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΑΡΑΜΠΗΣ 03:50:10 05:26:56 06:32:12
160 MEN18-49 Male 243 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ ELXIS FITNESS CLUB 03:51:42 05:26:38 06:32:12
161 MEN50+ Male 220 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΘ 04:00:56 05:31:53 06:34:48
162 MEN18-49 Male 224 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ KOURKOURIKISTRAINNINGGROUP 04:00:56 05:32:03 06:34:48
163 MEN18-49 Male 175 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΚΟΡΑΣ Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 03:51:34 05:28:37 06:35:06
164 MEN18-49 Male 370 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΕΛΟΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 03:57:04 05:31:55 06:35:25
165 MEN18-49 Male 48 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 03:58:15 05:31:56 06:35:35
166 MEN18-49 Male 364 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΒΟΣ 04:01:29 05:32:35 06:36:03
167 MEN18-49 Male 33 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 03:58:58 05:32:38 06:36:29
168 MEN18-49 Male 334 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΧΛΙΜΟΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 03:49:37 05:29:58 06:36:57
169 MEN18-49 Male 272 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ 04:04:28 05:32:10 06:37:04
170 MEN18-49 Male 244 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ MPAGIA RUNNERS 03:39:54 05:32:55 06:37:44
171 MEN18-49 Male 245 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΛΗΣ ΣΔ ΒΟΛΟΥ 04:11:13 05:35:49 06:38:23
172 MEN18-49 Male 192 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ MPAGIA RUNNERS 04:06:22 05:39:41 06:39:30
173 MEN18-49 Male 204 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 04:02:01 05:34:42 06:39:42
174 MEN50+ Male 248 ΣΥΜΕΩΝ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ BROTHERS 03:58:25 05:31:51 06:40:42
175 MEN18-49 Male 118 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΜΖΑΣ 04:02:15 05:39:22 06:40:48
176 MEN18-49 Male 345 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΙΚΟΣ XANTHI RUNNERS 04:01:59 05:32:12 06:41:52
177 MEN18-49 Male 71 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 03:59:48 05:37:36 06:42:08
178 MEN18-49 Male 366 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 04:04:51 05:40:19 06:43:28
179 MEN50+ Male 339 ΣΠΥΡΟΣ ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM 04:11:37 05:42:02 06:44:45
180 MEN18-49 Male 38 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΕΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 04:04:31 05:41:56 06:45:35
181 MEN18-49 Male 321 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 03:58:46 05:32:19 06:45:37
182 MEN18-49 Male 3 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ BMW SERVICE ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 04:13:10 05:41:15 06:45:39
183 MEN18-49 Male 143 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΙΤΣΑΣ Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 04:04:25 05:43:52 06:45:45
184 MEN18-49 Male 331 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΜΟΓΛΟΥ SPIRULINA NIGRITAS 04:06:39 05:40:51 06:45:47
185 MEN18-49 Male 82 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 04:15:33 05:45:54 06:45:49
186 MEN18-49 Male 186 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ ANIMAL RIGHTS RUNNERS 03:55:27 05:37:35 06:45:54
187 MEN18-49 Male 194 ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 04:05:33 05:41:55 06:45:58
188 MEN18-49 Male 213 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 03:50:28 05:37:13 06:46:05
189 MEN18-49 Male 267 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΑΝΟΣ 04:08:32 05:44:32 06:46:08
190 MEN18-49 Male 110 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΡΤΣΗΣ NORTH BUDVENDURE 04:02:10 05:36:40 06:46:11
191 MEN18-49 Male 216 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ 04:05:06 05:41:31 06:47:08
192 MEN18-49 Male 256 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΠΟΤΟΣΙΑΔΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 04:09:21 05:44:51 06:47:14
193 MEN18-49 Male 332 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΜΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 04:09:21 05:45:03 06:47:14
194 WOMEN18-49 Female 335 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΩΖΙΟΥ ΣΔΙ-SKY WOMEN RUNNING 04:15:38 05:45:47 06:47:33
195 MEN18-49 Male 39 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ RED STAR TRIATHLON CLUB 03:45:04 05:27:50 06:47:42
196 MEN50+ Male 148 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM 03:58:18 05:36:24 06:48:09
197 WOMEN18-49 Female 362 ΕΛΕΑΝΑ ΤΖΩΗ 04:08:11 05:45:01 06:48:24
198 MEN18-49 Male 349 ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 04:08:33 05:43:18 06:50:25
199 MEN18-49 Male 417 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 03:58:47 05:43:27 06:50:25
200 MEN18-49 Male 58 ΜΑΡΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ PATH TO ULTRA 03:56:44 05:36:45 06:50:52
201 MEN18-49 Male 168 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ 04:09:34 05:40:39 06:52:29
202 MEN18-49 Male 78 ΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ IRUN MAGAZINE 04:06:19 05:42:44 06:53:04
203 MEN18-49 Male 402 ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΗΣ LA SPORTIVA CYPRUS 04:03:06 05:52:11 06:54:10
204 MEN50+ Male 75 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ 04:05:49 05:41:38 06:54:51
205 MEN18-49 Male 99 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΒΑΣ ZEYS PIERIAS 04:02:54 05:44:19 06:54:52
206 MEN18-49 Male 252 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΛΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ 04:04:35 05:46:26 06:55:01
207 MEN50+ Male 269 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ YMITTOS RUNNERS 04:12:17 05:50:34 06:55:49
208 MEN18-49 Male 68 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΕΡΓΟΣ URSA FUTUTA RUNNING TEAM 03:58:26 05:37:24 06:56:33
209 MEN18-49 Male 77 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΡΥΣΗΣ DR3PANOS RUNNING TEAM IGOUMENITSA 03:57:04 05:38:02 06:56:47
210 MEN50+ Male 311 ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ULTRA TRAIL PELION 04:05:14 05:44:22 06:56:50
211 MEN18-49 Male 210 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ KASIMIS TRAINING 04:12:35 05:51:57 06:57:27
212 MEN18-49 Male 397 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΣΚΗΣ NORTH WEST MUAY THAI 04:06:41 05:48:08 06:57:57
213 MEN18-49 Male 408 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ “ΚΟΥΛΑΚΗΣ ΠΙΧΤΟΣ” 04:10:10 05:49:22 06:58:29
214 MEN50+ Male 147 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ KASIMIS 04:11:54 05:51:11 06:58:32
215 WOMEN18-49 Female 227 ΤΟΝΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑ ULTRA CLIMBERS 04:18:00 05:51:39 06:58:33
216 MEN50+ Male 283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 04:08:36 05:49:30 06:58:54
217 MEN18-49 Male 150 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 04:04:16 05:46:06 06:58:58
218 MEN18-49 Male 340 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ ΠΑΤΡΑ 03:54:54 05:54:42 06:59:03
219 MEN18-49 Male 208 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ 04:05:35 05:47:44 06:59:11
220 MEN18-49 Male 179 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ 03:50:28 05:41:36 06:59:45
221 MEN18-49 Male 183 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 04:06:46 05:48:01 07:00:16
222 MEN18-49 Male 20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΛΑΙΝΗΣ GRE.A.T.-A.E.P.E. 05:55:08 07:00:33
223 MEN50+ Male 135 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ KASIMIS TRAINING 03:59:23 05:53:51 07:00:35
224 MEN18-49 Male 297 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣ RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM 04:17:30 05:53:10 07:00:35
225 MEN18-49 Male 88 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΑΤΖΗΣ KARDITSA RUNNING CLUC 04:16:01 05:53:23 07:00:57
226 MEN18-49 Male 264 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ LEFKOPIGI KOZANIS 04:12:09 05:53:36 07:01:23
227 MEN18-49 Male 301 ΤΙΤΟΣ ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ 04:14:08 05:49:44 07:03:11
228 WOMEN18-49 Female 299 ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΙΣΣΗ 04:22:46 05:57:26 07:03:12
229 MEN18-49 Male 191 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΟΚΟΣ MUSTUKULURU TRAIL TEAM 04:17:01 05:54:24 07:04:04
230 MEN50+ Male 50 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ALIARTISTAS 04:16:59 05:54:26 07:04:04
231 MEN18-49 Male 250 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ZERO LAKE RUN 04:24:07 05:56:34 07:04:09
232 MEN50+ Male 201 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 04:07:29 05:50:38 07:04:18
233 WOMEN18-49 Female 384 ΜΕΛΙΝΑ ΦΙΝΟΥ MARATHON CLUB – DYNAFIT GREECE 04:25:53 06:00:58 07:04:35
234 MEN18-49 Male 84 ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΙΑΚΑΤΗΣ THE SWEET N RUNNING TEAM 04:15:45 05:55:42 07:05:01
235 MEN18-49 Male 236 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΑΣ RUN HIKE 04:10:15 05:58:13 07:05:28
236 MEN18-49 Male 406 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΟΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ RED STAR TRIATHLON CLUB 04:25:13 05:57:03 07:05:31
237 WOMEN18-49 Female 31 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ BALIOTIS NATURE TRAIL 04:22:26 06:01:36 07:06:12
238 MEN18-49 Male 105 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΟΥΒΑΪΛΗΣ URSA TRAIL 03:58:20 05:53:30 07:07:10
239 WOMEN18-49 Female 292 ΒΗΘΛΕΕΜ ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ FLORINA 04:16:06 05:58:46 07:08:21
240 MEN50+ Male 49 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΕΥΚΛΗΣ 04:14:25 05:59:20 07:10:12
241 MEN18-49 Male 235 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 04:45:32 06:10:38 07:10:30
242 MEN18-49 Male 203 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΕΤΖΑΚΗΣ MARATHON CLUB – ΥΔΡΑ 04:25:23 06:06:31 07:10:56
243 MEN18-49 Male 29 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ DRIFT 04:34:18 06:08:46 07:11:17
244 MEN18-49 Male 276 ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΕΛΙΑΣ NORTH BUDVENDURE 04:14:31 06:01:04 07:12:44
245 MEN50+ Male 376 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΣΔΟΕ 04:26:29 06:04:25 07:12:45
246 MEN50+ Male 62 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣ ROUT 100 MILES ADVENDURUN 04:27:13 06:03:36 07:12:50
247 MEN50+ Male 195 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ PATH RUNNERS 04:28:08 06:03:49 07:12:51
248 MEN18-49 Male 377 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΣΔΟΕ 04:22:56 06:03:41 07:14:26
249 MEN18-49 Male 164 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΡΑΣ ΖΑΛΟΓΓΟ TEAM 03:36:50 05:48:15 07:15:07
250 MEN50+ Male 113 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣ VILA PRIVE 04:15:26 06:01:31 07:15:27
251 MEN18-49 Male 87 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 04:22:50 06:03:18 07:15:27
252 MEN18-49 Male 308 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΙΑΚΑΣ BALIOTIS.NATURE TRAIL 04:17:53 06:01:10 07:16:27
253 MEN18-49 Male 188 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΥΤΟΥΠΑΣ SOUGIOL TEAM 04:37:03 06:12:10 07:17:02
254 MEN18-49 Male 393 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΙΤΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 04:37:21 06:12:08 07:17:16
255 MEN18-49 Male 386 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ROUT 100 MILES ADVENDURUN 04:23:56 06:05:57 07:19:29
256 MEN18-49 Male 35 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΒΟΥΛΟΣ 04:15:22 06:01:15 07:21:09
257 MEN18-49 Male 347 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΔΥΘ 06:17:34 07:22:09
258 MEN18-49 Male 11 MAREK KOSZOREK BREEZE FITNESS 04:25:19 06:07:20 07:22:24
259 MEN18-49 Male 212 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 04:13:09 06:11:23 07:22:57
260 MEN50+ Male 280 ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ VO2 MAX EXERSICE CENTER PATRAS 04:29:09 06:10:46 07:23:10
261 MEN18-49 Male 111 ΘΩΜΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΣ MOUNTAIN QUEST ADVENTURE TEAM 04:07:10 06:05:20 07:23:31
262 MEN18-49 Male 151 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 04:29:02 06:10:06 07:25:55
263 MEN18-49 Male 241 ΦΩΤΗΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 04:51:36 06:20:34 07:27:19
264 WOMEN18-49 Female 261 ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΠΟΥΡΑΖΕΡΗ VO2MAX EXERCISE CENTER ΠΑΤΡΩΝ 04:33:48 06:11:58 07:29:01
265 MEN50+ Male 254 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 04:32:22 06:12:13 07:30:18
266 MEN50+ Male 154 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΣΔΙ 04:32:36 06:12:28 07:30:22
267 MEN18-49 Male 174 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 04:12:23 06:08:14 07:30:24
268 MEN50+ Male 72 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΛΛΑΣ ΕΛΕΠΑΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 04:26:57 06:14:55 07:31:09
269 MEN18-49 Male 395 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ KOURKOURIKS TRAINING GROUP 04:38:04 06:21:40 07:31:16
270 MEN18-49 Male 229 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΤΣΚΑΣ 04:24:34 06:15:37 07:31:48
271 MEN50+ Male 115 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦΑΣ URSA TEAM METSOVO 04:28:40 06:19:14 07:33:57
272 MEN18-49 Male 158 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 04:30:15 06:23:07 07:35:06
273 MEN50+ Male 202 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 04:08:06 06:12:15 07:35:11
274 MEN18-49 Male 277 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΝΟΣ ΣΔΥΘ 04:22:18 06:10:58 07:36:18
275 WOMEN18-49 Female 293 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ A.Σ.Λ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ-LEFKAS TRAIL RUN 04:22:48 06:11:17 07:36:18
276 MEN50+ Male 260 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 04:31:48 06:21:09 07:36:31
277 MEN18-49 Male 388 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΝΙΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 04:34:03 06:19:05 07:39:09
278 WOMEN18-49 Female 262 ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΥΣΓΟΥΝΗ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 04:46:35 06:26:15 07:39:09
279 MEN18-49 Male 317 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΤΡΑ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 04:45:20 06:26:53 07:40:14
280 MEN18-49 Male 275 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ 04:43:59 06:26:35 07:40:14
281 MEN18-49 Male 28 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 04:28:21 06:20:55 07:41:49
282 MEN18-49 Male 23 ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ KRI KRI RUNNING TEAM 04:38:04 06:27:11 07:42:10
283 MEN18-49 Male 289 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ KASIMIS TRAINING 04:25:38 06:20:20 07:43:08
284 MEN18-49 Male 46 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 04:18:48 06:15:11 07:43:39
285 MEN50+ Male 66 ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΣΗΣ 04:31:44 06:23:17 07:43:46
286 MEN18-49 Male 351 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 04:38:24 06:30:14 07:45:01
287 MEN18-49 Male 390 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ QUATTRO CHEMICALS 04:38:21 06:30:16 07:45:01
288 MEN18-49 Male 167 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ Λ.Ο.Λ.Α. RUN 04:39:32 06:30:31 07:47:14
289 WOMEN18-49 Female 30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ MOUNTAIN TRAINING SOLUTION 04:48:22 06:38:00 07:47:39
290 WOMEN18-49 Female 322 ΒΑΣΩ ΡΟΥΣΣΑ Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 05:05:22 06:43:04 07:48:09
291 MEN18-49 Male 232 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΤΡΙΚΑ TRG 04:49:14 06:36:57 07:48:10
292 MEN18-49 Male 95 ΕΡΜΗΣ ΛΟΥΚ ΓΚΙΟΚΑΣ COCO-MAT 05:03:44 06:36:47 07:48:49
293 MEN18-49 Male 79 EYAΓΓΕΛΟΣ ΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 04:28:03 06:37:21 07:49:30
294 MEN50+ Male 24 ΣΑΜΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 04:46:45 06:38:53 07:52:26
295 MEN18-49 Male 329 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 04:26:26 06:27:49 07:52:40
296 MEN18-49 Male 249 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ PATH TO ULTRA 04:37:31 06:33:04 07:53:54
297 MEN18-49 Male 338 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ 04:46:50 06:40:04 07:54:40
298 MEN18-49 Male 313 ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ CMT 04:48:12 06:42:13 07:55:36
299 MEN18-49 Male 420 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 04:38:56 06:40:05 08:01:20
300 MEN18-49 Male 32 ΝΙΚΟΣ ΑΜΒΡΑΖΗΣ ΣΔΥΘ 05:01:21 06:51:41 08:03:02
301 MEN18-49 Male 305 ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 04:47:38 06:45:13 08:04:47
302 MEN50+ Male 354 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΛΛΙΔΗΣ ΣΔΥΘ 04:47:19 06:46:04 08:07:18
303 MEN18-49 Male 178 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 04:46:46 06:47:09 08:07:21
304 MEN18-49 Male 399 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 04:47:07 06:43:55 08:07:34
305 MEN50+ Male 171 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΨΗΣ ΦΛΟΓΑ 05:01:12 06:51:21 08:07:56
306 MEN18-49 Male 96 ΤΑΣΟΣ ΓΚΙΟΥΛΕΜΕΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 04:34:48 06:47:13 08:09:23
307 MEN18-49 Male 368 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ PDS ODISSEAS 05:03:43 06:57:57 08:10:18
308 MEN18-49 Male 181 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΛΑΤΗΣ 05:03:44 06:57:47 08:10:18
309 MEN18-49 Male 326 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΜΑΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 05:02:33 06:51:56 08:11:37
310 MEN18-49 Male 123 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 04:37:54 06:48:04 08:11:44
311 MEN18-49 Male 198 ΣΕΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 05:30:37 07:11:19 08:14:26
312 MEN50+ Male 247 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ 05:01:41 06:55:52 08:15:44
313 MEN50+ Male 40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ KATSIKIA RACE 04:37:16 06:48:05 08:16:12
314 MEN50+ Male 142 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΖΑΚΟΣ 04:55:59 07:12:28 08:16:19
315 MEN18-49 Male 327 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΛΕΒΙΣΤΑΣ ΕΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 05:04:03 07:01:28 08:17:39
316 MEN50+ Male 51 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ 04:48:36 06:57:30 08:17:48
317 MEN50+ Male 176 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 05:12:34 07:04:35 08:17:48
318 MEN18-49 Male 246 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΑΤΟΛΗΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ – Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 04:54:09 06:51:38 08:18:45
319 MEN18-49 Male 41 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 05:06:00 07:02:54 08:19:12
320 MEN18-49 Male 357 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΖΕΛΕΤΑΣ SOUGIOL TEAM 05:02:44 07:10:00 08:22:47
321 MEN18-49 Male 410 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΨΑΡΟΥΛΗΣ 05:06:04 07:07:35 08:22:58
322 MEN18-49 Male 318 ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΡΑΥΜΟΝΔΗΣ RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM 04:47:16 07:05:38 08:23:08
323 WOMEN18-49 Female 228 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑΞΑ RED STAR TRIATHLON CLUB 05:06:12 07:05:28 08:23:56
324 MEN18-49 Male 91 ΑΛΕΞΙΟΣ ΓΚΕΛΗΣ RED STAR TRIATHLON CLUB 05:06:17 07:05:34 08:23:56
325 MEN18-49 Male 144 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 04:56:52 07:02:12 08:24:26
326 MEN18-49 Male 53 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 04:55:56 06:55:30 08:25:17
327 MEN18-49 Male 117 ΓΙΑΝΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΥ ENSO FITNESS CLUB 05:08:28 07:04:24 08:27:40
328 MEN18-49 Male 61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ ΜΕΤΣΟΒΟ 05:00:08 06:59:32 08:28:22
329 MEN18-49 Male 76 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΡΑΔΗΣ RUN WITH THE GOATD CORFU TEAM 05:07:12 07:05:44 08:28:28
330 MEN18-49 Male 136 ΣΠΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Σ. Δ. Ο ΕΟΡΔΑΙΑΣ 05:03:31 07:12:02 08:29:28
331 MEN50+ Male 83 ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 04:58:35 07:07:23 08:29:28
332 MEN18-49 Male 100 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 04:58:12 07:07:47 08:29:29
333 MEN18-49 Male 324 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 05:01:24 07:07:32 08:29:29
334 MEN50+ Male 310 ΧΑΡΙΤΩΝ ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ 05:10:56 07:10:12 08:30:14
335 MEN18-49 Male 70 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΤΩΡΗΣ NORTH BUDVENTURE 05:10:53 07:12:17 08:32:52
336 MEN50+ Male 196 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΓΙΟΣ ΜΟΝΟΔΕΝΔΡΙ 05:11:05 07:08:24 08:35:19
337 MEN18-49 Male 169 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ 05:00:06 07:08:42 08:36:29
338 MEN18-49 Male 138 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΔΥΘ 05:17:48 07:12:04 08:39:11
339 MEN50+ Male 200 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 05:18:12 07:03:10 08:39:12
340 MEN18-49 Male 342 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΙΝΓΚΟΣ 05:12:30 08:41:21
341 MEN18-49 Male 344 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 05:19:54 07:22:08 08:42:31
342 WOMEN18-49 Female 74 ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΝΗ ΒΟΥΔΟΥΡΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 05:19:39 07:22:09 08:42:31
343 MEN18-49 Male 56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ 05:18:35 07:24:30 08:42:36
344 MEN18-49 Male 132 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΗΣ 05:07:58 07:26:03 08:46:16
345 MEN18-49 Male 287 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 05:14:59 07:18:29 08:46:55
346 MEN50+ Male 278 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ SDVOLOU 05:11:27 07:20:47 08:51:20
347 MEN18-49 Male 234 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 05:18:39 07:27:14 08:56:42
348 MEN50+ Male 373 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΔΥΘ 05:32:45 07:43:42 09:06:04
349 WOMEN18-49 Female 119 ΜΑΝΙΝΑ ΔΟΥΛΟΥ ΣΔΥΘ KTGK 05:32:18 07:43:57 09:06:24
350 MEN18-49 Male 193 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΔΥΘ 05:32:16 07:44:59 09:06:25
351 WOMEN18-49 Female 182 ΝΙΚΗ ΚΟΤΣΙΦΑ ΠΑΤΡΑ 05:42:13 07:46:08 09:10:49
352 MEN18-49 Male 374 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΜΠΟΣ URSA TEAM 05:42:29 07:46:12 09:10:49
353 MEN18-49 Male 306 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 05:30:27 07:49:24 09:14:12
354 MEN18-49 Male 7 KONSTANTIN HARDT .Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ , JH40 05:30:23 07:49:28 09:14:12
355 MEN50+ Male 352 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 05:49:59 07:57:58 09:15:32
356 MEN18-49 Male 18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 05:50:01 07:58:08 09:15:33
357 MEN50+ Male 314 ΦΩΤΙΟΣ ΠΡΑΠΑΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 05:31:31 07:53:14 09:19:49
358 MEN18-49 Male 44 ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 05:33:01 07:53:18 09:25:28
359 WOMEN50+ Female 381 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΠΟΥ 05:42:16 07:55:03 09:34:50
360 MEN50+ Male 253 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΠΟΝΑΡΟΣ 05:42:17 07:54:29 09:34:50
361 MEN50+ Male 64 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 05:42:49 08:00:15 09:35:00
362 MEN18-49 Male 162 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ THESSALONIKI 05:43:27 08:16:00 09:51:03
363 MEN50+ Male 172 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ 05:53:46 08:11:37 09:51:03
364 MEN18-49 Male 401 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 05:53:42 08:11:39 09:51:03
365 MEN18-49 Male 312 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ SHARMAN ULTRA 03:45:43 DNF
366 MEN18-49 Male 325 ΣΥΜΕΩΝ ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ KASIMIS TRAINING 04:23:55 DNF
367 MEN18-49 Male 160 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ LA SPORTIVA TEAM GREECE 04:34:59 DNF
368 MEN18-49 Male 266 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΩΫΣΙΔΗΣ DYNAFITGREECE 04:44:39 DNF
369 MEN18-49 Male 57 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ 04:48:00 DNF
370 MEN18-49 Male 173 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΓΙΑΣ KOUKOUTEAM, ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 04:52:05 DNF
371 MEN18-49 Male 133 ΣΤΕΛΙΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ TECNICA 04:55:52 DNF
372 MEN18-49 Male 163 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ KOALA RUNNING TEAM 05:05:33 DNF
373 MEN18-49 Male 298 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 05:05:56 DNF
374 MEN18-49 Male 226 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ BLACKBEARD 05:42:30 DNF
375 MEN18-49 Male 333 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 05:52:11 DNF
376 MEN18-49 Male 353 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΑΜΠΕΚΗΣ RUN FOREST RUN TRAIL 05:54:50 DNF
377 MEN18-49 Male 371 ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 05:55:19 DNF
378 MEN50+ Male 152 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Δ.Δ.ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ 05:55:59 DNF
379 MEN18-49 Male 211 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΓΓΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 05:57:14 DNF
380 WOMEN18-49 Female 59 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΓΕΝΑ URSA TEAM 05:57:17 DNF
381 MEN18-49 Male 125 ΛΟΥΚΑΣ ΖΑΨΑΣ DNF
382 MEN18-49 Male 404 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ZERO LAKE RUN DNF
383 MEN50+ Male 265 ΚΩΣΤΑΣ ΜΩΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ DNF
384 MEN50+ Male 6 SYLVAIN GOBEL Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ DNF
385 WOMEN50+ Female 418 ΛΟΥΚΙΑ ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ DNF
386 MEN18-49 Male 97 ΣΑΚΗΣ ΓΚΛΑΒΕΡΗΣ MOUNTRAIN DNF
387 MEN18-49 Male 81 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΑΥΡΟΣ ΣΔΥΚ DNF
ΚατάταξηBIBΟνοματεπώνυμοΟμάδα/ΣύλλογοςCP 24KMCP 33.5KMFINISH 41KM
1328ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΛΕΤΗΣKASIMIS TRAINING02:21:2503:14:2403:50:54
2127ΦΩΤΙΟΣ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣKASIMIS TRAINING02:22:5503:19:3803:59:04
3273ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟΥΛΑΣKASIMIS TRAINING02:28:4303:23:1304:02:35
48JESSED HERNANDEZ GISPERTINVERSE TRAIL02:34:3503:35:2404:21:14
5107ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ. ΓΟΥΒΑΪΛΗΣURSA TEAM02:43:5103:42:3904:22:59
65JOAQUIN DURAN PRADASINVERSE TRAIL02:39:4903:42:3104:24:09
7407ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΑΝΑΣTECNICA/Σ.Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ02:43:2503:44:3804:27:22
854ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΑΡΩΝΗΣDYNAFIT / KASIMIS TRAINING02:42:3103:44:3604:27:22
9187ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣSALOMON HELLAS02:45:4503:45:5204:28:44
10387ΜΩΥΣΗΣ ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ 02:39:4903:44:2604:30:18
11360ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣFIFTH ELEMENT RUNNING TEAM02:45:3603:47:1104:33:15
12126ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΗΣΗΣURSA TEAM02:45:4803:50:5104:34:46
13413ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣTECNICA HELLAS02:39:4803:48:0804:35:16
1452ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣTECNICA02:46:1803:52:0204:38:34
15121ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥDYNAFIT02:48:4403:53:2604:38:50
1610ALEKSANDAR KIRKOVSKISKYRUNNING MK02:47:3203:52:4604:41:26
1715DEJAN TODEVSKIPK MAKEDON02:47:5803:56:5904:45:20
18130ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΙΑΜΠΙΡΗΣTECNICA02:48:0503:58:1804:45:20
1922ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΖΕΛΗΣURSA TEAM02:50:5903:59:5304:46:20
20184ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣONE STEP BEYOND03:02:4104:04:4404:48:49
21300ΘΩΜΑΣ ΠΑΡΤΣΑΝΗΣKASIMIS TRAINING02:46:5103:59:3204:50:00
22240ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣTHE RUNNER’S PROJECT02:57:3304:07:2004:52:48
23108ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΚΗΣ02:54:5904:03:0704:53:09
24258ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΜΠΟΥΚΗΣGRE.A.T02:59:3104:06:5604:53:50
25159ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣΑ.Σ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ02:53:5404:06:3004:54:32
2689ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΤΣΑΣSIATISTAMOUNTAINRUNNERS02:52:3404:05:5504:54:42
2793ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΚΙΖΛΗΣΣ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ/TRG02:54:3104:05:2204:55:22
28128PERE RIBA PORRAS 02:49:0604:07:0405:00:41
29389ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΟΡΤΗΣVO2MAX EXERCISE CENTER02:59:4404:11:3005:01:37
30372ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΑΡΑΣBALIOTIS.NATURE TRAIL03:02:2704:12:5705:04:23
3137ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΚΟΣARKALOS03:02:5304:14:3905:04:31
32336ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΩΜΟΣΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ02:41:5003:48:3505:05:12
33161ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΛΗΣΝΙΓΡΙΤΑ02:37:4703:47:3105:05:28
34282ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΟΣURSA TEAM04:18:0205:07:45
35379ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΜΠΙΚΟΣGTS TEAM03:05:2004:18:0705:07:46
3680ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΡΟΦΛΟΣΣ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ04:19:5405:11:17
37106ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΑΪΛΗΣURSA TEAM/CHRONOLOG03:11:5404:26:5605:15:10
38403ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣELETHEROULOLI RUNNERS03:14:3304:27:0005:19:03
39323ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥDEREKAS ENDURANCE COACHING03:16:4504:28:4805:19:04
40307ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΠΕΡΙΔΗΣKASIMIS TRAINING03:18:5604:33:4205:25:06
41146ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΙΚΑΣCMBM03:00:4804:26:5105:25:19
42134ΧΡΟΝΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣNO RUNNERS03:15:0004:33:4405:27:31
43363ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 03:13:3204:32:1005:27:38
44296ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ 03:20:3504:37:4305:28:00
45259ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣΤΑ 5 ΦΦΦΦΦ03:07:4704:30:5005:29:00
46348ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ03:21:0804:37:4605:30:26
47230ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΡΟΥΛΑΣKROMMIDAS COACHING SERVICES03:20:2804:38:1705:31:26
4865ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥKASIMIS TRAINING03:21:0604:38:4205:31:37
49380ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΣΟΝΙΔΗΣBALIOTIS NATURE TRAIL03:12:5904:36:1405:31:49
5016DIMITAR TODOROVSKIPK MAKEDON03:16:4204:35:0905:33:05
5198ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΚΟΡΟΓΙΑΣO.S.B.E.T/ XANTHI RUNNERS03:16:1204:35:1105:33:14
52416ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥΕΛ.ΑΣ.03:12:3504:41:4905:37:35
5390ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΤΣΙΟΣTHE NORTH FACE03:08:5304:36:0205:37:51
549EMILIANO KANOΣ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ – Κ.Τ.R03:25:1404:45:5605:38:04
55140ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥKOURKOURIKIS TRAINING GROUP03:15:2104:38:0705:38:18
5673ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΟΤΣΗΣ 03:30:3104:46:2005:38:32
57356ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣΤΡΑΧΙΝΑ03:26:4004:45:5205:39:59
58165ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΑΣΠ.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ03:26:3204:46:5305:40:37
59304ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣELEFTHEROUPOLI RUNNERS / ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ03:21:4804:44:1805:41:28
60396ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣGREAT03:28:1404:49:0605:41:34
61239ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 03:26:1904:48:1805:42:04
62155ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΤΖΙΚΗΣSNOWLAND-VERIA03:12:4104:48:3505:45:37
6355ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣΕΟΣ ΣΕΡΡΩΝ03:23:0004:46:2705:45:54
64214ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣAOS03:27:0804:47:0605:46:16
654ANTONIO DE ARRIBA CEJUDOINVERSE TRAIL03:23:5704:47:1905:46:43
66180ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΑΚΑΣΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ03:26:2704:47:1605:47:14
67139ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣFLORINA03:26:1004:43:2405:48:00
68197ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΛΑΓΟΣKASIMIS TRAINING/ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ (ΠΒΕ)03:32:4204:53:1705:48:06
69369ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΕΛΙΟΣSTOIKOS TRAINING TEAM03:24:1404:47:3505:48:25
70141ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣKARYA OLYMPOU RUNNING TEAM03:22:3905:49:02
71382ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ03:30:0604:54:3405:49:51
72237ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣBALIOTIS NATURE TRAIL03:29:4304:53:1305:50:30
7369ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT03:23:2004:47:1005:52:27
74189ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ03:18:2504:46:5005:52:29
75385ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 03:18:2205:52:29
76281ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΑΓΚΑΣKASIMIS TRAINING03:29:5904:51:0905:53:06
77294ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΣΗΣPG TEAM-GTS03:31:2004:55:4805:54:55
7845ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΕΡΓΗΣAPERGHITRAVEL.GR03:26:2604:51:0505:55:10
79279ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΠ.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT03:31:5304:57:1405:56:42
8012VIKTOR OLOV LEONIDOU 03:32:1805:01:1105:56:57
81284ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣMERRELL GREECE03:07:0804:46:5105:57:10
82102ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣΣ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ03:34:1405:03:3305:58:05
83288ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣIOANNINA03:33:3505:00:3605:58:12
8494ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΚΑΣ 03:28:1604:59:4705:58:27
85223ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣBE MY HERO!03:37:5405:00:2105:58:31
86309ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΑΛΑΣΕΟΣ ΛΑΪΣΤΑΣ – PATH TO ULTRA03:38:1305:01:2305:58:35
87383ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣOLYMPUS MARATHON RT03:31:2205:01:0506:00:48
88295ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥKASIMIS TRAINING03:34:4105:04:3506:01:38
89341ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣΑ.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ03:32:0205:00:0906:02:33
90157ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΘΗΝΑ03:31:4605:02:4606:03:11
91112ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣXANTHI RUNNERS03:42:4605:06:0606:04:23
922ΣΑΚΗΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣINVERSE TEAM03:42:2805:05:4406:04:23
9314PERE JOAN SERRA FERRERINVERSE TEAM03:31:2905:01:4706:04:23
94153ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΝΝΗΣΙΩΑΝΝΙΝΑ03:38:2305:05:2406:04:37
95124ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΖΑΓΚΛΑΣVO2 MAX EXERCISECENTER03:29:1905:04:2106:04:45
96405ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ03:39:4605:06:5006:05:06
97286ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣFREE RUNNERS03:43:3205:07:5206:05:31
98222ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΤΟΣSPORTSTRAINNING KARAGIANNIS03:38:3105:05:3306:05:40
99149ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ03:47:0105:08:4606:06:31
100233ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΜΗΣ 03:33:0705:06:1506:07:19
10119ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΓΟΣKOURKOURIKIS TRAINING GROUP03:32:4405:06:5806:07:19
102205ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 03:40:1905:07:5706:07:44
103242ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΓΚΑΣ 03:41:5305:08:3206:07:51
104114ΜΑΡΚΟΣ ΔΕΛΕΦΕΡΗΣBALIOTIS NATURE TRAIL03:41:2005:07:2006:08:11
10567ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣDREPANOS RUNNING TEAM IGOYMENITSA03:35:2205:01:3406:08:28
106337ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΩΧΟΣΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ03:26:0605:01:3806:08:29
10736ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ03:25:5905:01:0706:08:29
108350ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΡΑΓΑΛΗΣMATSOUKI RUNNING TEAM03:38:1405:06:4506:09:00
10926ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣKASIMIS TRAINING03:43:2005:12:4606:09:20
110302ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΧΝΕΛΗΣ 03:49:2905:12:5806:10:47
111221ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΟΣUTP03:31:5005:06:5606:10:52
112303ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΕΖΗΣΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ/ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ03:48:3605:19:0806:15:14
113207ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΗΣZAROS TRAIL RACE03:49:3605:16:4606:15:36
114225ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ03:47:0005:13:0906:15:38
115361ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣFIFTH ELEMENT03:43:2105:15:3206:16:05
11627ΑΔΑΜ ΑΛΕΞΑΚΗΣΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ03:48:5305:14:5706:16:39
117359ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΜΑΣ 03:50:2605:18:1606:16:53
118419ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ 03:52:1505:16:1806:17:16
119291ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥΣΔΙ- DEREKAS ENDURANCE COACHING03:51:3305:15:4506:17:34
12042ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ03:42:5305:15:2706:17:44
121355ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΕΣΚΟΣMY ATHLETE04:01:2105:22:2106:17:46
12221ΗΛΙΑΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 03:50:1005:13:3606:18:46
123238ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΣΙΟΣΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ03:49:5305:18:2306:18:46
124263ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣΦΥΤΟΦΑΓΟΙ03:50:4805:19:4306:19:46
12543ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥBALIOTIS NATURE TRAIL03:45:2305:16:4006:19:51
126400ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣKASIMIS TRAINING03:48:2705:18:4106:20:08
127166ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣΣ.Π.ΟΡ.Τ03:39:5605:13:0406:20:53
128270ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ03:45:2105:21:5306:22:55
12960ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΓΙΑΣΕΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ03:52:1805:21:2006:25:25
13013BOJAN MICKOVSKIACKO&KALINA03:45:3705:22:1506:26:26
131122ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΕΜΠΡΙΚΙΔΗΣ 03:47:3605:20:5706:27:06
132170ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ03:50:5805:25:0706:27:25
13392ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ 03:56:5705:22:4606:27:25
134103ΗΛΙΑΣ ΓΚΡΟΖΟΣΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ04:05:5405:30:4606:27:34
135116ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣΠΕΙΡΑΙΑΣ03:53:1905:25:0106:27:47
136378ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΔΟΥΛΟΣALTERGYM URSA FUTUTA03:58:2705:27:0706:28:04
137394ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΩΡΗΣKASIMIS TRAINING04:00:5505:28:5006:28:27
138231ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΡΟΥΛΑΣΒΕΡΟΙΑ03:50:2505:22:4906:28:57
13947ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣDEADLINE RUNNERS03:52:0405:24:4306:28:59
140255ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΠΟΤΕΛΗΣGIOSOS APOSTOLIDIS REFUGE05:21:0906:29:24
141177ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗΣDEADLINE RUNNERS03:51:5805:28:2906:29:38
14217ΝΑΣΟΣ ΑΒΔΑΡΜΑΝΗΣΣ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ03:58:5405:27:1306:30:29
143268ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣSDYK KOZANIS03:48:1005:24:3506:30:37
14486ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ3P04:01:4805:29:2606:30:45
145199ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ 03:52:4905:26:4306:31:41
146414ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΑΡΑΜΠΗΣ 03:50:1005:26:5606:32:12
147243ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣELXIS FITNESS CLUB03:51:4205:26:3806:32:12
148224ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣKOURKOURIKISTRAINNINGGROUP04:00:5605:32:0306:34:48
149220ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣΣΔΥΘ04:00:5605:31:5306:34:48
150175ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΚΟΡΑΣΣ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ03:51:3405:28:3706:35:06
151370ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΕΛΟΣΤΡΑΧΙΝΑ03:57:0405:31:5506:35:25
15248ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΑΠΗΣΙΩΑΝΝΙΝΑ03:58:1505:31:5606:35:35
153364ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΒΟΣ 04:01:2905:32:3506:36:03
15433ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 03:58:5805:32:3806:36:29
155334ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΧΛΙΜΟΙΡΗΣΙΩΑΝΝΙΝΑ03:49:3705:29:5806:36:57
156272ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ04:04:2805:32:1006:37:04
157244ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣMPAGIA RUNNERS03:39:5405:32:5506:37:44
158245ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΛΗΣΣΔ ΒΟΛΟΥ04:11:1305:35:4906:38:23
159192ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣMPAGIA RUNNERS04:06:2205:39:4106:39:30
160204ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 04:02:0105:34:4206:39:42
161248ΣΥΜΕΩΝ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣBROTHERS03:58:2505:31:5106:40:42
162118ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΜΖΑΣ 04:02:1505:39:2206:40:48
163345ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΙΚΟΣXANTHI RUNNERS04:01:5905:32:1206:41:52
16471ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 03:59:4805:37:3606:42:08
165366ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 04:04:5105:40:1906:43:28
166339ΣΠΥΡΟΣ ΣΟΥΡΒΙΝΟΣRUN WITH THE GOATS CORFU TEAM04:11:3705:42:0206:44:45
16738ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΕΣΗΣΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ04:04:3105:41:5606:45:35
168321ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΠΑΚΑΣΣΔΥΜΘΗΒΑΣ03:58:4605:32:1906:45:37
1693ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣBMW SERVICE ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ04:13:1005:41:1506:45:39
170143ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΙΤΣΑΣΣ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ04:04:2505:43:5206:45:45
171331ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΜΟΓΛΟΥSPIRULINA NIGRITAS04:06:3905:40:5106:45:47
17282ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ04:15:3305:45:5406:45:49
173186ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΚΗΣANIMAL RIGHTS RUNNERS03:55:2705:37:3506:45:54
174194ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΗΣΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ04:05:3305:41:5506:45:58
175213ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣΙΩΑΝΝΙΝΑ03:50:2805:37:1306:46:05
176267ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΑΝΟΣ 04:08:3205:44:3206:46:08
177110ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΡΤΣΗΣNORTH BUDVENDURE04:02:1005:36:4006:46:11
178216ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΜΑΝΔΡΕΛΑΣΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ04:05:0605:41:3106:47:08
179256ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΠΟΤΟΣΙΑΔΗΣKOURKOURIKIS TRAINING GROUP04:09:2105:44:5106:47:14
180332ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΜΟΣKOURKOURIKIS TRAINING GROUP04:09:2105:45:0306:47:14
18139ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣRED STAR TRIATHLON CLUB03:45:0405:27:5006:47:42
182148ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣFIFTH ELEMENT RUNNING TEAM03:58:1805:36:2406:48:09
183349ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ04:08:3305:43:1806:50:25
184417ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 03:58:4705:43:2706:50:25
18558ΜΑΡΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣPATH TO ULTRA03:56:4405:36:4506:50:52
186168ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ 04:09:3405:40:3906:52:29
18778ΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣIRUN MAGAZINE04:06:1905:42:4406:53:04
188402ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΗΣLA SPORTIVA CYPRUS04:03:0605:52:1106:54:10
18975ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ 04:05:4905:41:3806:54:51
19099ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΒΑΣZEYS PIERIAS04:02:5405:44:1906:54:52
191252ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΛΛΗΣΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ04:04:3505:46:2606:55:01
192269ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣYMITTOS RUNNERS04:12:1705:50:3406:55:49
19368ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΕΡΓΟΣURSA FUTUTA RUNNING TEAM03:58:2605:37:2406:56:33
19477ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΡΥΣΗΣDR3PANOS RUNNING TEAM IGOUMENITSA03:57:0405:38:0206:56:47
195311ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣULTRA TRAIL PELION04:05:1405:44:2206:56:50
196210ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣKASIMIS TRAINING04:12:3505:51:5706:57:27
197397ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΣΚΗΣNORTH WEST MUAY THAI04:06:4105:48:0806:57:57
198408ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣΦΥΣΙΟΛΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ “ΚΟΥΛΑΚΗΣ ΠΙΧΤΟΣ”04:10:1005:49:2206:58:29
199147ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΛΙΤΣΗΣKASIMIS04:11:5405:51:1106:58:32
200283ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 04:08:3605:49:3006:58:54
201150ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣΙΩΑΝΝΙΝΑ04:04:1605:46:0606:58:58
202340ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣΠΑΤΡΑ03:54:5405:54:4206:59:03
203208ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ 04:05:3505:47:4406:59:11
204179ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣΣ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ03:50:2805:41:3606:59:45
205183ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΤΑΣΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ04:06:4605:48:0107:00:16
20620ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΛΑΙΝΗΣGRE.A.T.-A.E.P.E.05:55:0807:00:33
207297ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣRUN WITH THE GOATS CORFU TEAM04:17:3005:53:1007:00:35
208135ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣKASIMIS TRAINING03:59:2305:53:5107:00:35
20988ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΑΤΖΗΣKARDITSA RUNNING CLUC04:16:0105:53:2307:00:57
210264ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣLEFKOPIGI KOZANIS04:12:0905:53:3607:01:23
211301ΤΙΤΟΣ ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ 04:14:0805:49:4407:03:11
212191ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΟΚΟΣMUSTUKULURU TRAIL TEAM04:17:0105:54:2407:04:04
21350ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣALIARTISTAS04:16:5905:54:2607:04:04
214250ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣZERO LAKE RUN04:24:0705:56:3407:04:09
215201ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 04:07:2905:50:3807:04:18
21684ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΙΑΚΑΤΗΣTHE SWEET N RUNNING TEAM04:15:4505:55:4207:05:01
217236ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΑΣRUN HIKE04:10:1505:58:1307:05:28
218406ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΟΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣRED STAR TRIATHLON CLUB04:25:1305:57:0307:05:31
219105ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΟΥΒΑΪΛΗΣURSA TRAIL03:58:2005:53:3007:07:10
22049ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣΕΥΚΛΗΣ04:14:2505:59:2007:10:12
221235ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ04:45:3206:10:3807:10:30
222203ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΕΤΖΑΚΗΣMARATHON CLUB – ΥΔΡΑ04:25:2306:06:3107:10:56
22329ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΙΑΔΗΣDRIFT04:34:1806:08:4607:11:17
224276ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΕΛΙΑΣNORTH BUDVENDURE04:14:3106:01:0407:12:44
225376ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣΣΔΟΕ04:26:2906:04:2507:12:45
22662ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣROUT 100 MILES ADVENDURUN04:27:1306:03:3607:12:50
227195ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣPATH RUNNERS04:28:0806:03:4907:12:51
228377ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣΣΔΟΕ04:22:5606:03:4107:14:26
229164ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΡΑΣΖΑΛΟΓΓΟ TEAM03:36:5005:48:1507:15:07
23087ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 04:22:5006:03:1807:15:27
231113ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣVILA PRIVE04:15:2606:01:3107:15:27
232308ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΙΑΚΑΣBALIOTIS.NATURE TRAIL04:17:5306:01:1007:16:27
233188ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΥΤΟΥΠΑΣSOUGIOL TEAM04:37:0306:12:1007:17:02
234393ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΙΤΙΔΗΣΣΕΡΡΕΣ04:37:2106:12:0807:17:16
235386ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣROUT 100 MILES ADVENDURUN04:23:5606:05:5707:19:29
23635ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΒΟΥΛΟΣ 04:15:2206:01:1507:21:09
237347ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΣΔΥΘ06:17:3407:22:09
23811MAREK KOSZOREKBREEZE FITNESS04:25:1906:07:2007:22:24
239212ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙ04:13:0906:11:2307:22:57
240280ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣVO2 MAX EXERSICE CENTER PATRAS04:29:0906:10:4607:23:10
241111ΘΩΜΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΣMOUNTAIN QUEST ADVENTURE TEAM04:07:1006:05:2007:23:31
242151ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣBALIOTIS NATURE TRAIL04:29:0206:10:0607:25:55
243241ΦΩΤΗΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ04:51:3606:20:3407:27:19
244254ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 04:32:2206:12:1307:30:18
245154ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΝΤΖΕΛΗΣΣΔΙ04:32:3606:12:2807:30:22
246174ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 04:12:2306:08:1407:30:24
24772ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΛΛΑΣΕΛΕΠΑΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ04:26:5706:14:5507:31:09
248395ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣKOURKOURIKS TRAINING GROUP04:38:0406:21:4007:31:16
249229ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΤΣΚΑΣ 04:24:3406:15:3707:31:48
250115ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦΑΣURSA TEAM METSOVO04:28:4006:19:1407:33:57
251158ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 04:30:1506:23:0707:35:06
252202ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 04:08:0606:12:1507:35:11
253277ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΝΟΣΣΔΥΘ04:22:1806:10:5807:36:18
254260ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ04:31:4806:21:0907:36:31
255388ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΝΙΑΔΑΚΗΣΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ04:34:0306:19:0507:39:09
256317ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΠΤΗΣΠΑΤΡΑ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ04:45:2006:26:5307:40:14
257275ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ 04:43:5906:26:3507:40:14
25828ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ04:28:2106:20:5507:41:49
25923ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣKRI KRI RUNNING TEAM04:38:0406:27:1107:42:10
260289ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣKASIMIS TRAINING04:25:3806:20:2007:43:08
26146ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 04:18:4806:15:1107:43:39
26266ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΣΗΣ 04:31:4406:23:1707:43:46
263351ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 04:38:2406:30:1407:45:01
264390ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣQUATTRO CHEMICALS04:38:2106:30:1607:45:01
265167ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣΛ.Ο.Λ.Α. RUN04:39:3206:30:3107:47:14
266232ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣΤΡΙΚΑ TRG04:49:1406:36:5707:48:10
26795ΕΡΜΗΣ ΛΟΥΚ ΓΚΙΟΚΑΣCOCO-MAT05:03:4406:36:4707:48:49
26879EYAΓΓΕΛΟΣ ΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣBALIOTIS NATURE TRAIL04:28:0306:37:2107:49:30
26924ΣΑΜΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ04:46:4506:38:5307:52:26
270329ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ04:26:2606:27:4907:52:40
271249ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣPATH TO ULTRA04:37:3106:33:0407:53:54
272338ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ 04:46:5006:40:0407:54:40
273313ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣCMT04:48:1206:42:1307:55:36
274420ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 04:38:5606:40:0508:01:20
27532ΝΙΚΟΣ ΑΜΒΡΑΖΗΣΣΔΥΘ05:01:2106:51:4108:03:02
276305ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣΣΔΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ04:47:3806:45:1308:04:47
277354ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΛΛΙΔΗΣΣΔΥΘ04:47:1906:46:0408:07:18
278178ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ04:46:4606:47:0908:07:21
279399ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 04:47:0706:43:5508:07:34
280171ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΨΗΣΦΛΟΓΑ05:01:1206:51:2108:07:56
28196ΤΑΣΟΣ ΓΚΙΟΥΛΕΜΕΣΣΥΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ04:34:4806:47:1308:09:23
282368ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣPDS ODISSEAS05:03:4306:57:5708:10:18
283181ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΛΑΤΗΣ 05:03:4406:57:4708:10:18
284326ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΜΑΣΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ05:02:3306:51:5608:11:37
285123ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 04:37:5406:48:0408:11:44
286198ΣΕΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣKOURKOURIKIS TRAINING GROUP05:30:3707:11:1908:14:26
287247ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ 05:01:4106:55:5208:15:44
28840ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ KATSIKIA RACE04:37:1606:48:0508:16:12
289142ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΖΑΚΟΣ 04:55:5907:12:2808:16:19
290327ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΛΕΒΙΣΤΑΣΕΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ05:04:0307:01:2808:17:39
29151ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ 04:48:3606:57:3008:17:48
292176ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣΣ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ05:12:3407:04:3508:17:48
293246ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΑΤΟΛΗΣΗ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ – Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ04:54:0906:51:3808:18:45
29441ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣKOURKOURIKIS TRAINING GROUP05:06:0007:02:5408:19:12
295357ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΖΕΛΕΤΑΣSOUGIOL TEAM05:02:4407:10:0008:22:47
296410ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΨΑΡΟΥΛΗΣ 05:06:0407:07:3508:22:58
297318ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΡΑΥΜΟΝΔΗΣRUN WITH THE GOATS CORFU TEAM04:47:1607:05:3808:23:08
29891ΑΛΕΞΙΟΣ ΓΚΕΛΗΣRED STAR TRIATHLON CLUB05:06:1707:05:3408:23:56
299144ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣKOURKOURIKIS TRAINING GROUP04:56:5207:02:1208:24:26
30053ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 04:55:5606:55:3008:25:17
301117ΓΙΑΝΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΥENSO FITNESS CLUB05:08:2807:04:2408:27:40
30261ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣΜΕΤΣΟΒΟ05:00:0806:59:3208:28:22
30376ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΡΑΔΗΣRUN WITH THE GOATD CORFU TEAM05:07:1207:05:4408:28:28
304136ΣΠΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥΣ. Δ. Ο ΕΟΡΔΑΙΑΣ05:03:3107:12:0208:29:28
30583ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΙΤΣΙΟΣΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ04:58:3507:07:2308:29:28
306100ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ04:58:1207:07:4708:29:29
307324ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΟΥΛΙΔΗΣBALIOTIS NATURE TRAIL05:01:2407:07:3208:29:29
308310ΧΑΡΙΤΩΝ ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ 05:10:5607:10:1208:30:14
30970ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΤΩΡΗΣNORTH BUDVENTURE05:10:5307:12:1708:32:52
310196ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΓΙΟΣΜΟΝΟΔΕΝΔΡΙ05:11:0507:08:2408:35:19
311169ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ 05:00:0607:08:4208:36:29
312138ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣΣΔΥΘ05:17:4807:12:0408:39:11
313200ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣΣ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ05:18:1207:03:1008:39:12
314342ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΙΝΓΚΟΣ 05:12:3008:41:21
315344ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥKOURKOURIKIS TRAINING GROUP05:19:5407:22:0808:42:31
31656ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ 05:18:3507:24:3008:42:36
317132ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΗΣ 05:07:5807:26:0308:46:16
318287ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ05:14:5907:18:2908:46:55
319278ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥSDVOLOU05:11:2707:20:4708:51:20
320234ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 05:18:3907:27:1408:56:42
321373ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣΣΔΥΘ05:32:4507:43:4209:06:04
322193ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΣΔΥΘ05:32:1607:44:5909:06:25
323374ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΜΠΟΣURSA TEAM05:42:2907:46:1209:10:49
324306ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΑΛΩΤΗΣΣ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ05:30:2707:49:2409:14:12
3257KONSTANTIN HARDT.Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ , JH4005:30:2307:49:2809:14:12
326352ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 05:49:5907:57:5809:15:32
32718ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 05:50:0107:58:0809:15:33
328314ΦΩΤΙΟΣ ΠΡΑΠΑΣΣ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ05:31:3107:53:1409:19:49
32944ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣΚΕΡΚΥΡΑ05:33:0107:53:1809:25:28
330253ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΠΟΝΑΡΟΣ 05:42:1707:54:2909:34:50
33164ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣBALIOTIS NATURE TRAIL05:42:4908:00:1509:35:00
332162ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣTHESSALONIKI05:43:2708:16:0009:51:03
333401ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 05:53:4208:11:3909:51:03
334172ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ 05:53:4608:11:3709:51:03
335312ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣSHARMAN ULTRA03:45:43DNF
336325ΣΥΜΕΩΝ ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣKASIMIS TRAINING04:23:55DNF
337160ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣLA SPORTIVA TEAM GREECE04:34:59DNF
338266ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΩΫΣΙΔΗΣDYNAFITGREECE04:44:39DNF
33957ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ04:48:00DNF
340173ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΓΙΑΣKOUKOUTEAM, ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ04:52:05DNF
341133ΣΤΕΛΙΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣTECNICA04:55:52DNF
342163ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣKOALA RUNNING TEAM05:05:33DNF
343298ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΠΠΑΣΙΩΑΝΝΙΝΑ05:05:56DNF
344226ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣBLACKBEARD05:42:30DNF
345333ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΠΗΤΑΝΟΣKOURKOURIKIS TRAINING GROUP05:52:11DNF
346353ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΑΜΠΕΚΗΣRUN FOREST RUN TRAIL05:54:50DNF
347371ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ05:55:19DNF
348211ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΓΓΟΣBALIOTIS NATURE TRAIL05:57:14DNF
349125ΛΟΥΚΑΣ ΖΑΨΑΣ DNF
350404ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣZERO LAKE RUNDNF
35197ΣΑΚΗΣ ΓΚΛΑΒΕΡΗΣMOUNTRAINDNF
35281ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΑΥΡΟΣΣΔΥΚDNF
353152ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Δ.Δ.ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ05:55:59DNF
354265ΚΩΣΤΑΣ ΜΩΚΟΣΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥDNF
3556SYLVAIN GOBELΣ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝDNF
ΚατάταξηBIBΟνοματεπώνυμοΟμάδα/ΣύλλογοςCP 24KMCP 33.5KMFINISH 41KM
1365ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 03:05:4004:16:1005:07:54
263ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΑΤΟΥTECNICA03:06:2304:19:4905:11:12
3391ΕΛΕΝΗ ΧΑΖΗΡΑΚΗARKALOS03:13:3104:27:3705:19:18
4215ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΪLA SPORTIVA TEAM GREECE03:22:2104:35:3305:28:01
5392ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥΚΟΖΑΝΗ03:30:2004:46:0705:38:35
6131ΝΙΚΗ ΖΙΩΓΑGTS TΕAM03:30:1904:47:2505:40:58
7358ΧΡΥΣΑ ΤΖΗΜΑΙΩΑΝΝΙΝΑ03:36:5104:54:0105:45:44
8330ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΗΜΑΝΤΡΑΚΟΥKOURKOURIKISTRAININGGROUP03:41:3705:00:3905:56:47
9206ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΕΩΝΙΔΑΚΗURSA TEAM03:42:2305:07:5406:04:45
10137ΑΣΗΜΙΝΑ ΙΓΓΛΕΖΟΥDYNAFIT03:50:2805:13:0206:12:24
11257ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗKASIMIS TRAINING04:01:2505:23:5006:21:50
1285ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥL-CREW03:58:2505:23:2406:25:10
1334ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ3P/SKYWOMEN RUNNING TEAM04:01:4105:28:5106:30:45
14335ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΩΖΙΟΥΣΔΙ-SKY WOMEN RUNNING04:15:3805:45:4706:47:33
15362ΕΛΕΑΝΑ ΤΖΩΗ 04:08:1105:45:0106:48:24
16227ΤΟΝΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑULTRA CLIMBERS04:18:0005:51:3906:58:33
17299ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΙΣΣΗ 04:22:4605:57:2607:03:12
18384ΜΕΛΙΝΑ ΦΙΝΟΥMARATHON CLUB – DYNAFIT GREECE04:25:5306:00:5807:04:35
1931ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥBALIOTIS NATURE TRAIL04:22:2606:01:3607:06:12
20292ΒΗΘΛΕΕΜ ΠΑΠΑΚΟΣΜΑFLORINA04:16:0605:58:4607:08:21
21261ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΠΟΥΡΑΖΕΡΗVO2MAX EXERCISE CENTER ΠΑΤΡΩΝ04:33:4806:11:5807:29:01
22293ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥA.Σ.Λ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ-LEFKAS TRAIL RUN04:22:4806:11:1707:36:18
23262ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΥΣΓΟΥΝΗΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ04:46:3506:26:1507:39:09
2430ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΕΞΙΑΔΟΥMOUNTAIN TRAINING SOLUTION04:48:2206:38:0007:47:39
25322ΒΑΣΩ ΡΟΥΣΣΑΣ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ05:05:2206:43:0407:48:09
26228ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑΞΑRED STAR TRIATHLON CLUB05:06:1207:05:2808:23:56
2774ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΝΗ ΒΟΥΔΟΥΡΗKOURKOURIKIS TRAINING GROUP05:19:3907:22:0908:42:31
28119ΜΑΝΙΝΑ ΔΟΥΛΟΥΣΔΥΘ KTGK05:32:1807:43:5709:06:24
29182ΝΙΚΗ ΚΟΤΣΙΦΑΠΑΤΡΑ05:42:1307:46:0809:10:49
30381ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΠΟΥ 05:42:1607:55:0309:34:50
3159ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΓΕΝΑURSA TEAM05:57:17DNF
32418ΛΟΥΚΙΑ ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ DNF